LT3060EDC-2.5#TRMPBF
DigiKey raktári szám
LT3060EDC-2.5#TRMPBFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
LT3060EDC-2.5#TRMPBFCT-ND - Vágott szalag (CT)
LT3060EDC-2.5#TRMPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LT3060EDC-2.5#TRMPBF
Leírás
IC REG LINEAR 2.5V 100MA 8-DFN
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 100mA 8-DFN (2x2)
EDA / CAD modellek
LT3060EDC-2.5#TRMPBF modellek
Max. üzemi áram
4 mA
PSRR
73dB (120Hz)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
45V
Tokozás
8-WFDFN szabadon lévő kontaktus
Kimeneti feszültség (min.)
2,5V
Gyártói tokozás
8-DFN (2x2)
Dropout feszültség (max.)
0,51V / 100mA