LT3032EDE-12#PBF
DigiKey raktári szám
505-LT3032EDE-12#PBF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LT3032EDE-12#PBF
Leírás
IC REG LINEAR 12V 150MA 14-DFN
Gyártói standard átfutási idő
32 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív és negatív rögzített 2 Kimenet 150mA, 150mA 14-DFN (4x3)
EDA / CAD modellek
LT3032EDE-12#PBF modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
PSRR
68dB (120Hz), 54dB (120Hz)
Csomagolás
Csőtár
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, fordított polaritás
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szabályozók száma
2
Tokozás
14-WFDFN
Bemeneti feszültség (max.)
±20V
Gyártói tokozás
14-DFN (4x3)
Kimeneti feszültség (min.)
±12V
Alap típusszám
Dropout feszültség (max.)
0,27V / 150mA (tipikus), 0,3V / 150mA (tipikus)