LT3008EDC-1.5#TRMPBF
DigiKey raktári szám
LT3008EDC-1.5#TRMPBFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
LT3008EDC-1.5#TRMPBFCT-ND - Vágott szalag (CT)
LT3008EDC-1.5#TRMPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LT3008EDC-1.5#TRMPBF
Leírás
IC REG LINEAR 1.5V 20MA 6-DFN
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 20mA 6-DFN (2x2)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LT3008EDC-1.5#TRMPBF modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
6 µA
Gyrt.
Max. üzemi áram
1.2 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
65dB (120Hz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, fordított polaritás
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
45V
Tokozás
6-WFDFN szabadon lévő kontaktus
Kimeneti feszültség (min.)
1,5V
Gyártói tokozás
6-DFN (2x2)
Dropout feszültség (max.)
0,5V / 20mA