LT1965EDD-1.8#PBF
DigiKey raktári szám
505-LT1965EDD-1.8#PBF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LT1965EDD-1.8#PBF
Leírás
IC REG LINEAR 1.8V 1.1A 8-DFN
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 1,1A 8-DFN (3x3)
EDA / CAD modellek
LT1965EDD-1.8#PBF modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
1.1 mA
Gyrt.
Max. üzemi áram
40 mA
PSRR
75dB (120Hz)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
20V
Tokozás
8-WFDFN szabadon lévő kontaktus
Kimeneti feszültség (min.)
1,8V
Gyártói tokozás
8-DFN (3x3)
Dropout feszültség (max.)
0,49V / 1,1A