LT1764AEQ-3.3#TRPBF
DigiKey raktári szám
505-LT1764AEQ-3.3#TRPBFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
505-LT1764AEQ-3.3#TRPBFCT-ND - Vágott szalag (CT)
505-LT1764AEQ-3.3#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LT1764AEQ-3.3#TRPBF
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 3A DDPAK-5
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 3A DDPAK-5
EDA / CAD modellek
LT1764AEQ-3.3#TRPBF modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
1.5 mA
Gyrt.
Max. üzemi áram
200 mA
PSRR
63dB (120Hz)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Bemeneti feszültség (max.)
20V
Tokozás
TO-263-6, D2PAK (5 kivezetés + fül), TO-263BA
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
DDPAK-5
Dropout feszültség (max.)
0,66V / 3A