LT1761ES5-1.8#TRPBF
DigiKey raktári szám
505-LT1761ES5-1.8#TRPBFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
505-LT1761ES5-1.8#TRPBFCT-ND - Vágott szalag (CT)
505-LT1761ES5-1.8#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LT1761ES5-1.8#TRPBF
Leírás
IC REG LIN 1.8V 100MA TSOT-23-5
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 100mA TSOT-23-5
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LT1761ES5-1.8#TRPBF modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
PSRR
65dB (120Hz)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, fordított polaritás
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szabályozók száma
1
Tokozás
SOT-23-5 vékony, TSOT-23-5
Bemeneti feszültség (max.)
20V
Gyártói tokozás
TSOT-23-5
Kimeneti feszültség (min.)
1,8V
Alap típusszám
Dropout feszültség (max.)
0,45V / 100mA