LT1461CIS8-3.3#PBF
DigiKey raktári szám
LT1461CIS8-3.3#PBF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LT1461CIS8-3.3#PBF
Leírás
IC VREF SERIES 0.08% 8SOIC
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Sorozat Referenciafeszültség IC ±0,08% 8-SO
EDA / CAD modellek
LT1461CIS8-3.3#PBF modellek
Kategória
Zaj (0,1Hz ~ 10Hz)
8ppmp-p
Gyártó
Analog Devices Inc.
Zaj (10Hz ~ 10kHz)
9,6ppmrms
Csomagolás
Csőtár
Bemeneti feszültség
3,8V ~ 20V
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi áram
70µA
Referencia típusa
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Kimenet típusa
rögzített
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Kimeneti áram
100 mA
Gyártói tokozás
8-SO
Tűrés
±0,08%
Alap típusszám
Hőmérsékleti koefficiens
12ppm/°C