LT1129MPST-3.3#PBF
DigiKey raktári szám
LT1129MPST-3.3#PBF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LT1129MPST-3.3#PBF
Leírás
IC REG LIN 3.3V 700MA SOT-223-3
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 700mA SOT-223-3
EDA / CAD modellek
LT1129MPST-3.3#PBF modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
70 µA
Gyrt.
Max. üzemi áram
90 mA
Csomagolás
Csőtár
PSRR
64dB (120Hz)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
30V
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Dropout feszültség (max.)
0,7V / 700mA