LT1129CST-3.3#PBF
DigiKey raktári szám
LT1129CST-3.3#PBF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LT1129CST-3.3#PBF
Leírás
IC REG LIN 3.3V 700MA SOT-223-3
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 700mA SOT-223-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LT1129CST-3.3#PBF modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
70 µA
Gyrt.
Max. üzemi áram
90 mA
Csomagolás
Csőtár
PSRR
64dB (120Hz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túl magas hőmérséklet, fordított polaritás
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 125°C
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
30V
Tokozás
TO-261-4, TO-261AA
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
SOT-223-3
Dropout feszültség (max.)
0,7V / 700mA