LT1121IST-3.3#TRPBF
DigiKey raktári szám
LT1121IST-3.3#TRPBFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
LT1121IST-3.3#TRPBFCT-ND - Vágott szalag (CT)
LT1121IST-3.3#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LT1121IST-3.3#TRPBF
Leírás
IC REG LIN 3.3V 150MA SOT-223-3
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 150mA SOT-223-3
EDA / CAD modellek
LT1121IST-3.3#TRPBF modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
50 µA
Gyrt.
Max. üzemi áram
14 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
58dB (120Hz)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
30V
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Dropout feszültség (max.)
0,7V / 150mA