LT1118CS8-2.5#PBF
DigiKey raktári szám
LT1118CS8-2.5#PBF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LT1118CS8-2.5#PBF
Leírás
IC REG LINEAR 2.5V 800MA 8-SO
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 800mA 8-SO
EDA / CAD modellek
LT1118CS8-2.5#PBF modellek
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
1 mA
Csomagolás
Csőtár
PSRR
80dB (120Hz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 70°C
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
15V
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Kimeneti feszültség (min.)
2,5V
Gyártói tokozás
8-SO
Dropout feszültség (max.)
1,3V / 800mA