LT1009IS8#PBF
DigiKey raktári szám
LT1009IS8#PBF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LT1009IS8#PBF
Leírás
IC VREF SHUNT 0.4% 8SOIC
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Sönt Referenciafeszültség IC ±0,4% 8-SO
EDA / CAD modellek
LT1009IS8#PBF modellek
Kategória
Tűrés
±0,4%
Gyártó
Analog Devices Inc.
Hőmérsékleti koefficiens
35ppm/°C
Csomagolás
Csőtár
Katódáram
400 µA
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Referencia típusa
Sönt
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimenet típusa
rögzített
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Kimeneti feszültség (min.)
2,5V
Gyártói tokozás
8-SO
Kimeneti áram
10 mA