ADUM5000ARWZ
DigiKey raktári szám
505-ADUM5000ARWZ-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADUM5000ARWZ
Leírás
DC DC CONVERTER 3.3V 5V 500MW
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 3,3V, 5V 100mA, 100mA 2,7V - 5,5V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ADUM5000ARWZ modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
500 mW
Gyrt.
Szigetelési feszültség
2.5 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Csőtár
Tulajdonságok
OCP, OTP, UVLO
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Típus
leválasztott modul
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimenetek száma
1
Tokozás
16-SOIC (0,295", 7,50mm széles)
Bemeneti feszültség (min.)
2,7V
Méretek
0,41" H. x 0,30" Sz. x 0,10" M. (10,5mm x 7,6mm x 2,7mm)
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Gyártói tokozás
16-SOIC
Feszültség - 1. kimenet
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
100mA, 100mA