ADP7158ARDZ-3.3-R7
DigiKey raktári szám
505-ADP7158ARDZ-3.3-R7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
505-ADP7158ARDZ-3.3-R7CT-ND - Vágott szalag (CT)
505-ADP7158ARDZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADP7158ARDZ-3.3-R7
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 2A 8-SOIC-EP
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 2A 8-SOIC-EP
EDA / CAD modellek
ADP7158ARDZ-3.3-R7 modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
8 mA
Gyrt.
Max. üzemi áram
14 mA
Digi-Reel®
PSRR
70dB ~ 50dB (1kHz ~ 1MHz)
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, Lekapcsolás feszültséghiány esetén (UVLO)
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles) szabadon lévő kontaktus
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
8-SOIC-EP
Dropout feszültség (max.)
0,28V / 2A