ADP7156ACPZ-2.5-R7
DigiKey raktári szám
ADP7156ACPZ-2.5-R7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
ADP7156ACPZ-2.5-R7CT-ND - Vágott szalag (CT)
ADP7156ACPZ-2.5-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADP7156ACPZ-2.5-R7
Leírás
IC REG LINEAR 2.5V 1.2A 10LFCSP
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 1,2A 10-LFCSP-WD (3x3)
EDA / CAD modellek
ADP7156ACPZ-2.5-R7 modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
8 mA
Gyrt.
Max. üzemi áram
12 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Tokozás
10-VFDFN szabadon lévő kontaktus, CSP
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Gyártói tokozás
10-LFCSP-WD (3x3)
Kimeneti feszültség (min.)
2,5V