ADP7142AUJZ-1.8-R7
DigiKey raktári szám
505-ADP7142AUJZ-1.8-R7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
505-ADP7142AUJZ-1.8-R7CT-ND - Vágott szalag (CT)
505-ADP7142AUJZ-1.8-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADP7142AUJZ-1.8-R7
Leírás
IC REG LIN 1.8V 200MA TSOT-23-5
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 200mA TSOT-23-5
EDA / CAD modellek
ADP7142AUJZ-1.8-R7 modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
140 µA
Gyrt.
Max. üzemi áram
320 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Védelmi funkciók
túl magas hőmérséklet, Rövidzárlat
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Tokozás
SOT-23-5 vékony, TSOT-23-5
Bemeneti feszültség (max.)
40V
Gyártói tokozás
TSOT-23-5
Kimeneti feszültség (min.)
1,8V