ADP7142ARDZ-3.3
DigiKey raktári szám
505-ADP7142ARDZ-3.3-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADP7142ARDZ-3.3
Leírás
IC REG LIN 3.3V 200MA 8-SOIC-EP
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 200mA 8-SOIC-EP
EDA / CAD modellek
ADP7142ARDZ-3.3 modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
140 µA
Gyrt.
Max. üzemi áram
320 µA
Csomagolás
Csőtár
PSRR
88dB ~ 50dB (10kHz ~ 1MHz)
Vezérlési funkciók
engedélyezés, lágyindítás
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túl magas hőmérséklet, Rövidzárlat
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Bemeneti feszültség (max.)
40V
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles) szabadon lévő kontaktus
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
8-SOIC-EP
Dropout feszültség (max.)
0,42V / 200mA