ADP7118AUJZ-4.5-R7
DigiKey raktári szám
505-ADP7118AUJZ-4.5-R7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
505-ADP7118AUJZ-4.5-R7CT-ND - Vágott szalag (CT)
505-ADP7118AUJZ-4.5-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADP7118AUJZ-4.5-R7
Leírás
IC REG LIN 4.5V 200MA TSOT-23-5
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 200mA TSOT-23-5
EDA / CAD modellek
ADP7118AUJZ-4.5-R7 modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
140 µA
Gyrt.
Max. üzemi áram
320 µA
Digi-Reel®
PSRR
88dB ~ 50dB (10kHz ~ 1MHz)
Vezérlési funkciók
engedélyezés, lágyindítás
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Bemeneti feszültség (max.)
20V
Tokozás
SOT-23-5 vékony, TSOT-23-5
Kimeneti feszültség (min.)
4,5V
Gyártói tokozás
TSOT-23-5
Dropout feszültség (max.)
0,42V / 200mA