ADP7104ARDZ-1.8-R7
DigiKey raktári szám
ADP7104ARDZ-1.8-R7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
ADP7104ARDZ-1.8-R7CT-ND - Vágott szalag (CT)
ADP7104ARDZ-1.8-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADP7104ARDZ-1.8-R7
Leírás
IC REG LIN 1.8V 500MA 8-SOIC-EP
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 500mA 8-SOIC-EP
EDA / CAD modellek
ADP7104ARDZ-1.8-R7 modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
900 µA
Gyrt.
Max. üzemi áram
1.6 mA
Vezérlési funkciók
engedélyezés, megfelelő tápfeszültség érzékelése, Lekapcsolás feszültséghiány esetén
Védelmi funkciók
túl magas hőmérséklet, Rövidzárlat
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles) szabadon lévő kontaktus
Bemeneti feszültség (max.)
20V
Gyártói tokozás
8-SOIC-EP
Kimeneti feszültség (min.)
1,8V