ADP7104ACPZ-3.3-R7
DigiKey raktári szám
505-ADP7104ACPZ-3.3-R7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
505-ADP7104ACPZ-3.3-R7CT-ND - Vágott szalag (CT)
505-ADP7104ACPZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADP7104ACPZ-3.3-R7
Leírás
IC REG LIN 3.3V 500MA 8-LFCSP-WD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 500mA 8-LFCSP-WD (3x3)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ADP7104ACPZ-3.3-R7 modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
900 µA
Gyrt.
Max. üzemi áram
1.6 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
60dB ~ 50dB (10kHz ~ 100kHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés, megfelelő tápfeszültség érzékelése, Lekapcsolás feszültséghiány esetén
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túl magas hőmérséklet, Rövidzárlat
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
20V
Tokozás
8-WFDFN szabadon lévő kontaktus, CSP
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
8-LFCSP-WD (3x3)
Dropout feszültség (max.)
0,55V / 500mA