ADP7104ACPZ-3.3-R7 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | ADP7104ACPZ-3.3-R7 |
Leírás | IC REG LIN 3.3V 500MA 8-LFCSP-WD |
Gyártói standard átfutási idő | 10 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 500mA 8-LFCSP-WD (3x3) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | ADP7104ACPZ-3.3-R7 modellek |
Kategória | Nyugalmi áram (Iq) 900 µA |
Gyrt. | Max. üzemi áram 1.6 mA |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | PSRR 60dB ~ 50dB (10kHz ~ 100kHz) |
Kimeneti polaritás | Védelmi funkciók túl magas hőmérséklet, Rövidzárlat |
Kimenet típusa | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 125°C |
Szabályozók száma 1 | Rögzítés módja Felületszerelt |
Bemeneti feszültség (max.) 20V | Tokozás 8-WFDFN szabadon lévő kontaktus, CSP |
Kimeneti feszültség (min.) 3,3V | Gyártói tokozás 8-LFCSP-WD (3x3) |
Dropout feszültség (max.) 0,55V / 500mA | Alap típusszám |