ADP7104ACPZ-1.8-R7 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | ADP7104ACPZ-1.8-R7 |
Leírás | IC REG LIN 1.8V 500MA 8-LFCSP-WD |
Gyártói standard átfutási idő | 10 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 500mA 8-LFCSP-WD (3x3) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | ADP7104ACPZ-1.8-R7 modellek |
Kategória | Nyugalmi áram (Iq) 900 µA |
Gyrt. | Max. üzemi áram 1.6 mA |
Alkatrész státusza Aktív | Védelmi funkciók túl magas hőmérséklet, Rövidzárlat |
Kimeneti polaritás | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 125°C |
Kimenet típusa | Rögzítés módja Felületszerelt |
Szabályozók száma 1 | Tokozás 8-WFDFN szabadon lévő kontaktus, CSP |
Bemeneti feszültség (max.) 20V | Gyártói tokozás 8-LFCSP-WD (3x3) |
Kimeneti feszültség (min.) 1,8V | Alap típusszám |