ADP2503ACPZ-3.3-R7
DigiKey raktári szám
505-ADP2503ACPZ-3.3-R7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
505-ADP2503ACPZ-3.3-R7CT-ND - Vágott szalag (CT)
505-ADP2503ACPZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADP2503ACPZ-3.3-R7
Leírás
IC REG BUCK BOOST 3.3V 10LFCSP
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Buck-boost Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív rögzített 3,3V 1 Kimenet 600mA 10-VFDFN szabadon lévő kontaktus, CSP
EDA / CAD modellek
ADP2503ACPZ-3.3-R7 modellek
Kategória
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Aktív
Kapcsolási frekvencia
2,5MHz
Funkció
Feszültségnövelő/feszültségcsökkentő
Szinkrondetektor
Igen
Kimeneti polaritás
Pozitív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Topológia
Tokozás
Kimenetek száma
1
Gyártói tokozás
10-LFCSP-WD (3x3)
Bemeneti feszültség (min.)
2,3V