ADP2302ARDZ-3.3-R7
DigiKey raktári szám
505-ADP2302ARDZ-3.3-R7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
505-ADP2302ARDZ-3.3-R7CT-ND - Vágott szalag (CT)
505-ADP2302ARDZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADP2302ARDZ-3.3-R7
Leírás
IC REG BUCK 3.3V 2A 8SOIC
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Buck Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív rögzített 3,3V 1 Kimenet 2A 8-SOIC (0,154", 3,90mm széles) szabadon lévő kontaktus
EDA / CAD modellek
ADP2302ARDZ-3.3-R7 modellek
Kategória
Bemeneti feszültség (max.)
20V
Aktív
Kapcsolási frekvencia
700kHz
Funkció
Feszültségcsökkentő
Szinkrondetektor
No
Kimeneti polaritás
Pozitív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Topológia
Tokozás
Kimenetek száma
1
Gyártói tokozás
8-SOIC-EP
Bemeneti feszültség (min.)
3V