ADP2166ACPZ-3.3-R7
DigiKey raktári szám
ADP2166ACPZ-3.3-R7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
ADP2166ACPZ-3.3-R7CT-ND - Vágott szalag (CT)
ADP2166ACPZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADP2166ACPZ-3.3-R7
Leírás
IC REG BUCK 3.3V 6A 24LFCSP
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Buck Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív rögzített 3,3V 1 Kimenet 6A 24-WFQFN, szabadon lévő kontaktus, CSP
Kategória
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Aktív
Kapcsolási frekvencia
250kHz ~ 1,4MHz
Funkció
Feszültségcsökkentő
Szinkrondetektor
Igen
Kimeneti polaritás
Pozitív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Topológia
Tokozás
Kimenetek száma
1
Gyártói tokozás
24-LFCSP (4x4)
Bemeneti feszültség (min.)
2,7V