ADP1765ACPZ1.25-R7
DigiKey raktári szám
ADP1765ACPZ1.25-R7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
ADP1765ACPZ1.25-R7CT-ND - Vágott szalag (CT)
ADP1765ACPZ1.25-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADP1765ACPZ1.25-R7
Leírás
IC REG LINEAR 1.25V 5A 16-LFCSP
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 5A 16-LFCSP (3x3)
EDA / CAD modellek
ADP1765ACPZ1.25-R7 modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
17 mA
Gyrt.
Max. üzemi áram
25 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
61dB ~ 33dB (10kHz ~ 1MHz)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Bemeneti feszültség (max.)
1,98V
Kimeneti feszültség (min.)
1,25V
Dropout feszültség (max.)
0,095V / 5A