ADP1764ACPZ-1.1-R7
DigiKey raktári szám
505-ADP1764ACPZ-1.1-R7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
505-ADP1764ACPZ-1.1-R7CT-ND - Vágott szalag (CT)
505-ADP1764ACPZ-1.1-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADP1764ACPZ-1.1-R7
Leírás
IC REG LINEAR 1.1V 4A 16-LFCSP
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 4A 16-LFCSP (3x3)
EDA / CAD modellek
ADP1764ACPZ-1.1-R7 modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
17 mA
Gyrt.
Max. üzemi áram
23 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
69dB ~ 35dB (10kHz ~ 1MHz)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Bemeneti feszültség (max.)
1,98V
Kimeneti feszültség (min.)
1,1V
Dropout feszültség (max.)
0,075V / 4A