ADP1764ACPZ-0.9-R7
DigiKey raktári szám
505-ADP1764ACPZ-0.9-R7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADP1764ACPZ-0.9-R7
Leírás
IC REG LINEAR 0.9V 4A 16-LFCSP
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 4A 16-LFCSP (3x3)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ADP1764ACPZ-0.9-R7 modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
17 mA
Gyrt.
Max. üzemi áram
23 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
PSRR
69dB ~ 35dB (10kHz ~ 1MHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés, megfelelő tápfeszültség érzékelése, lágyindítás
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
áramkorlát, Hőmérsékleti túlterhelés
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
1,98V
Tokozás
16-WFQFN, szabadon lévő kontaktus, CSP
Kimeneti feszültség (min.)
0,9V
Gyártói tokozás
16-LFCSP (3x3)
Dropout feszültség (max.)
0,075V / 4A