ADP1762ACPZ0.95-R7
DigiKey raktári szám
505-ADP1762ACPZ0.95-R7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADP1762ACPZ0.95-R7
Leírás
IC REG LINEAR 0.95V 2A 16-LFCSP
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 2A 16-LFCSP (3x3)
EDA / CAD modellek
ADP1762ACPZ0.95-R7 modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
8 mA
Gyrt.
Max. üzemi áram
14 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
PSRR
63dB ~ 34dB (10kHz ~ 1MHz)
Vezérlési funkciók
engedélyezés, megfelelő tápfeszültség érzékelése, lágyindítás
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
áramkorlát, Hőmérsékleti túlterhelés
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Bemeneti feszültség (max.)
1,98V
Tokozás
16-WFQFN, szabadon lévő kontaktus, CSP
Kimeneti feszültség (min.)
0,95V
Gyártói tokozás
16-LFCSP (3x3)
Dropout feszültség (max.)
0,095V / 2A