ADP1752ACPZ-1.2-R7
DigiKey raktári szám
ADP1752ACPZ-1.2-R7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
ADP1752ACPZ-1.2-R7CT-ND - Vágott szalag (CT)
ADP1752ACPZ-1.2-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADP1752ACPZ-1.2-R7
Leírás
IC REG LIN 1.2V 800MA 16-LFCSP
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 800mA 16-LFCSP (4x4)
EDA / CAD modellek
ADP1752ACPZ-1.2-R7 modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
800 µA
Gyrt.
Max. üzemi áram
1.2 mA
Vezérlési funkciók
engedélyezés, megfelelő tápfeszültség érzékelése, lágyindítás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, fordított polaritás
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Tokozás
16-WQFN, szabadon lévő kontaktus, CSP
Bemeneti feszültség (max.)
3,6V
Gyártói tokozás
16-LFCSP (4x4)
Kimeneti feszültség (min.)
1,2V