ADP1740ACPZ-1.8-R7
DigiKey raktári szám
505-ADP1740ACPZ-1.8-R7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
505-ADP1740ACPZ-1.8-R7CT-ND - Vágott szalag (CT)
505-ADP1740ACPZ-1.8-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADP1740ACPZ-1.8-R7
Leírás
IC REG LINEAR 1.8V 2A 16-LFCSP
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 2A 16-LFCSP (4x4)
EDA / CAD modellek
ADP1740ACPZ-1.8-R7 modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
800 µA
Max. üzemi áram
1.8 mA
Vezérlési funkciók
engedélyezés, megfelelő tápfeszültség érzékelése, lágyindítás
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, fordított polaritás
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
3,6V
Tokozás
16-WQFN, szabadon lévő kontaktus, CSP
Kimeneti feszültség (min.)
1,8V
Gyártói tokozás
16-LFCSP (4x4)
Dropout feszültség (max.)
0,28V / 2A