ADP1706ARDZ-3.3-R7
DigiKey raktári szám
505-ADP1706ARDZ-3.3-R7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
505-ADP1706ARDZ-3.3-R7CT-ND - Vágott szalag (CT)
505-ADP1706ARDZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADP1706ARDZ-3.3-R7
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 1A 8-SOIC-EP
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 1A 8-SOIC-EP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ADP1706ARDZ-3.3-R7 modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
390 µA
Gyrt.
Max. üzemi áram
1.55 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
56dB (1kHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés, lágyindítás
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles) szabadon lévő kontaktus
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
8-SOIC-EP
Dropout feszültség (max.)
0,63V / 1A