ADP1614ACPZ-650-R7
DigiKey raktári szám
505-ADP1614ACPZ-650-R7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
505-ADP1614ACPZ-650-R7CT-ND - Vágott szalag (CT)
505-ADP1614ACPZ-650-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADP1614ACPZ-650-R7
Leírás
IC REG BOOST ADJ 4A 10LFCSP
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Boost Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív állítható 2,5V 1 Kimenet 4A (kapcsoló) 10-VFDFN szabadon lévő kontaktus, CSP
EDA / CAD modellek
ADP1614ACPZ-650-R7 modellek
Gyrt.
Kimeneti feszültség (max.)
20V
Aktív
Kapcsolási frekvencia
650kHz
Funkció
Feszültségnövelő
Szinkrondetektor
No
Kimeneti polaritás
Pozitív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Topológia
Tokozás
Kimenetek száma
1
Gyártói tokozás
10-LFCSP-WD (3x3)
Bemeneti feszültség (min.)
2,5V
Alap típusszám
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V