ADP151ACBZ-3.3-R7
DigiKey raktári szám
ADP151ACBZ-3.3-R7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
ADP151ACBZ-3.3-R7CT-ND - Vágott szalag (CT)
ADP151ACBZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADP151ACBZ-3.3-R7
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 200MA 4-WLCSP
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 200mA 4-WLCSP (0,76x0,76)
EDA / CAD modellek
ADP151ACBZ-3.3-R7 modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
20 µA
Gyrt.
Max. üzemi áram
350 µA
Digi-Reel®
PSRR
70dB ~ 55dB (10kHz ~ 100kHz)
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, Lekapcsolás feszültséghiány esetén (UVLO)
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Tokozás
4-WFBGA, WLCSP
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
4-WLCSP (0,76x0,76)
Dropout feszültség (max.)
0,2V / 200mA