ADP151ACBZ-3.3-R7 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | ADP151ACBZ-3.3-R7 |
Leírás | IC REG LINEAR 3.3V 200MA 4-WLCSP |
Gyártói standard átfutási idő | 10 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 200mA 4-WLCSP (0,76x0,76) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | ADP151ACBZ-3.3-R7 modellek |
Kategória | Nyugalmi áram (Iq) 20 µA |
Gyrt. | Max. üzemi áram 350 µA |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | PSRR 70dB ~ 55dB (10kHz ~ 100kHz) |
Alkatrész státusza Aktív | Vezérlési funkciók engedélyezés |
Kimenet típusa | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 125°C |
Szabályozók száma 1 | Rögzítés módja Felületszerelt |
Bemeneti feszültség (max.) 5,5V | Tokozás 4-WFBGA, WLCSP |
Kimeneti feszültség (min.) 3,3V | Gyártói tokozás 4-WLCSP (0,76x0,76) |
Dropout feszültség (max.) 0,2V / 200mA | Alap típusszám |