ADP151ACBZ-1.8-R7
DigiKey raktári szám
505-ADP151ACBZ-1.8-R7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
505-ADP151ACBZ-1.8-R7CT-ND - Vágott szalag (CT)
505-ADP151ACBZ-1.8-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADP151ACBZ-1.8-R7
Leírás
IC REG LINEAR 1.8V 200MA 4-WLCSP
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 200mA 4-WLCSP (0,76x0,76)
EDA / CAD modellek
ADP151ACBZ-1.8-R7 modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
20 µA
Gyrt.
Max. üzemi áram
350 µA
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, Lekapcsolás feszültséghiány esetén (UVLO)
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Tokozás
4-WFBGA, WLCSP
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Gyártói tokozás
4-WLCSP (0,76x0,76)
Kimeneti feszültség (min.)
1,8V