ADP150CB-3.3-EVALZ
DigiKey raktári szám
ADP150CB-3.3-EVALZ-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADP150CB-3.3-EVALZ
Leírás
EVAL BOARD FOR ADP150
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
ADP150 1 - egyszeres Csatorna / IC Pozitív, fix Fejlesztőlap lineáris feszültségszabályozókhoz
Kategória
Kimeneti áram
150mA
Gyártó
Analog Devices Inc.
Bemeneti feszültség
2,2V ~ 5,5V
Csomagolás
Doboz
Szabályozó típusa
Pozitív, fix
Alkatrész státusza
Aktív
Tartalom
áramköri lap(ok)
Csatorna / IC
1 - egyszeres
Felhasznált IC vagy alkatrész
ADP150
Kimeneti feszültség
3,3V