ADP122AUJZ-3.3-R7
DigiKey raktári szám
505-ADP122AUJZ-3.3-R7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
505-ADP122AUJZ-3.3-R7CT-ND - Vágott szalag (CT)
505-ADP122AUJZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADP122AUJZ-3.3-R7
Leírás
IC REG LIN 3.3V 300MA TSOT-23-5
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 300mA TSOT-23-5
EDA / CAD modellek
ADP122AUJZ-3.3-R7 modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
105 µA
Gyrt.
Max. üzemi áram
240 µA
PSRR
60dB (10kHz ~ 100kHz)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Tokozás
SOT-23-5 vékony, TSOT-23-5
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
TSOT-23-5
Dropout feszültség (max.)
0,15V / 300mA