ADM7172ACPZ-1.8-R7
DigiKey raktári szám
505-ADM7172ACPZ-1.8-R7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
505-ADM7172ACPZ-1.8-R7CT-ND - Vágott szalag (CT)
505-ADM7172ACPZ-1.8-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADM7172ACPZ-1.8-R7
Leírás
IC REG LINEAR 1.8V 2A 8-LFCSP-WD
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 2A 8-LFCSP-WD (3x3)
EDA / CAD modellek
ADM7172ACPZ-1.8-R7 modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
2 mA
Gyrt.
Max. üzemi áram
8.7 mA
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
6,5V
Kimeneti feszültség (min.)
1,8V