ADM7160AUJZ-3.3-R2
DigiKey raktári szám
ADM7160AUJZ-3.3-R2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
ADM7160AUJZ-3.3-R2CT-ND - Vágott szalag (CT)
ADM7160AUJZ-3.3-R2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADM7160AUJZ-3.3-R2
Leírás
IC REG LIN 3.3V 200MA TSOT-23-5
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 200mA TSOT-23-5
EDA / CAD modellek
ADM7160AUJZ-3.3-R2 modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
20 µA
Gyrt.
Max. üzemi áram
350 µA
Digi-Reel®
PSRR
54dB ~ 43dB (100kHz ~ 1MHz)
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túl magas hőmérséklet, Rövidzárlat, Lekapcsolás feszültséghiány esetén (UVLO)
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Tokozás
SOT-23-5 vékony, TSOT-23-5
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
TSOT-23-5
Dropout feszültség (max.)
0,23V / 200mA