ADG1204YRUZ-REEL7
DigiKey raktári szám
ADG1204YRUZ-REEL7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
ADG1204YRUZ-REEL7CT-ND - Vágott szalag (CT)
ADG1204YRUZ-REEL7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADG1204YRUZ-REEL7
Leírás
IC SWITCH SP4TX1 190OHM 14TSSOP
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 áramkörös kapcsoló IC 4:01 190ohm 14-TSSOP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ADG1204YRUZ-REEL7 modellek
Kategória
Kapcsolási idő (Ton, Toff) (max.)
85ns, 110ns
Gyártó
Analog Devices Inc.
-3dB sávszélesség
800MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Töltéslöket
-0,7pC
Alkatrész státusza
Aktív
Csatorna kapacitás (CS(off), CD(off))
1,5pF, 4,2pF
Kapcsolási áramkör
SP4T
Max. szivárgási áram (IS(off))
100pA
Multiplexer / demultiplexer áramkör
4:01
Áthallás
-80dB / 1MHz
Áramkörök száma
1
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Max. ellenállás bekapcsolt állapotban
190ohm
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csatornák közötti eltérés (ΔRon)
6ohm
Tokozás
14-TSSOP (0,173", 4,40mm széles)
Tápfeszültség (U+)
12V
Gyártói tokozás
14-TSSOP
Tápfeszültség (U±)
±15V