AD8403ARUZ10-REEL
DigiKey raktári szám
AD8403ARUZ10-REELTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
AD8403ARUZ10-REELCT-ND - Vágott szalag (CT)
AD8403ARUZ10-REELDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AD8403ARUZ10-REEL
Leírás
IC DIG POT 10K 24-TSSOP
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Digitális potenciométer 10k Ohm 4 Áramkör 256 Leágazások SPI Interfész 24-TSSOP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
AD8403ARUZ10-REEL modellek
Kategória
Memória típusa
Felejtő
Gyártó
Analog Devices Inc.
Tápfeszültség
2,7V ~ 5,5V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tulajdonságok
Cascade Pin
Alkatrész státusza
Aktív
Tűrés
±20%
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Hőmérsékleti koefficiens (tip.)
500ppm/°C
Potenciométer típusa
lineáris
Rögzítés módja
Felületszerelt
Konfiguráció
Potenciométer
Gyártói tokozás
24-TSSOP
Áramkörök száma
4
Tokozás
24-TSSOP (0,173", 4,40mm széles)
Leágazások száma
256
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C