AD5282BRUZ200-R7
DigiKey raktári szám
AD5282BRUZ200-R7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
AD5282BRUZ200-R7CT-ND - Vágott szalag (CT)
AD5282BRUZ200-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AD5282BRUZ200-R7
Leírás
IC DIG POT 200K 16-TSSOP
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Digitális potenciométer 200k Ohm 2 Áramkör 256 Leágazások I2C Interfész 16-TSSOP
EDA / CAD modellek
AD5282BRUZ200-R7 modellek
Kategória
Memória típusa
Felejtő
Tápfeszültség
4,5V ~ 16,5V, ±5V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tulajdonságok
választható cím
Tűrés
±30%
Hőmérsékleti koefficiens (tip.)
30ppm/°C
Gyártói tokozás
16-TSSOP
Áramkörök száma
2
Tokozás
16-TSSOP (0,173", 4,40mm széles)
Leágazások száma
256
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C