AD5280BRUZ50
DigiKey raktári szám
AD5280BRUZ50-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AD5280BRUZ50
Leírás
IC DIG POT 50K 14-TSSOP
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Digitális potenciométer 50k Ohm 1 Áramkör 256 Leágazások I2C Interfész 14-TSSOP
EDA / CAD modellek
AD5280BRUZ50 modellek
Kategória
Memória típusa
Felejtő
Tápfeszültség
4,5V ~ 16,5V, ±5V
Csomagolás
Csőtár
Tulajdonságok
választható cím
Tűrés
±30%
Hőmérsékleti koefficiens (tip.)
30ppm/°C
Gyártói tokozás
14-TSSOP
Áramkörök száma
1
Tokozás
14-TSSOP (0,173", 4,40mm széles)
Leágazások száma
256
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C