AD5248BRMZ10-RL7 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Analog Devices Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Digitális potenciométer 10k Ohm 2 Áramkör 256 Leágazások I2C Interfész 10-MSOP
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
High Speed Converters by Analog Devices
AD5248BRMZ10-RL7
DigiKey raktári szám
AD5248BRMZ10-RL7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
AD5248BRMZ10-RL7CT-ND - Vágott szalag (CT)
AD5248BRMZ10-RL7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AD5248BRMZ10-RL7
Leírás
IC DIG POT 10K 10-MSOP
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
AD5248BRMZ10-RL7 modellek
Tápfeszültség
2,7V ~ 5,5V
Digi-Reel®
Tulajdonságok
választható cím
Tűrés
-20%, +55%
Hőmérsékleti koefficiens (tip.)
35ppm/°C
Konfiguráció
Reosztát
Gyártói tokozás
10-MSOP
Áramkörök száma
2
Tokozás
10-TFSOP, 10-MSOP (0,118", 3,00mm széles)
Leágazások száma
256
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C