AD5246BKSZ10-RL7
DigiKey raktári szám
505-AD5246BKSZ10-RL7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
505-AD5246BKSZ10-RL7CT-ND - Vágott szalag (CT)
505-AD5246BKSZ10-RL7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AD5246BKSZ10-RL7
Leírás
IC DIG POT 10K SC-70-6
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Digitális potenciométer 10k Ohm 1 Áramkör 128 Leágazások I2C Interfész SC-70-6
EDA / CAD modellek
AD5246BKSZ10-RL7 modellek
Tápfeszültség
2,7V ~ 5,5V
Tűrés
±20%
Hőmérsékleti koefficiens (tip.)
45ppm/°C
Gyártói tokozás
SC-70-6
Konfiguráció
Reosztát
Tokozás
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Áramkörök száma
1
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C