AD5110BCPZ80-500R7
DigiKey raktári szám
505-AD5110BCPZ80-500R7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
505-AD5110BCPZ80-500R7CT-ND - Vágott szalag (CT)
505-AD5110BCPZ80-500R7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AD5110BCPZ80-500R7
Leírás
IC DIG POT 80K 8-LFCSP-UD
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Digitális potenciométer 80k Ohm 1 Áramkör 128 Leágazások I2C Interfész 8-LFCSP-UD (2x2)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
AD5110BCPZ80-500R7 modellek
Kategória
Memória típusa
Nem felejtő
Gyártó
Analog Devices Inc.
Tápfeszültség
1,8V ~ 5,5V, 2,3V ~ 5,5V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tűrés
±8%
Alkatrész státusza
Aktív
Hőmérsékleti koefficiens (tip.)
35ppm/°C
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Rögzítés módja
Felületszerelt
Potenciométer típusa
lineáris
Gyártói tokozás
8-LFCSP-UD (2x2)
Konfiguráció
Potenciométer
Tokozás
8-UFDFN szabadon lévő kontaktus, CSP
Áramkörök száma
1
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C