QSH8618-96-55-700
DigiKey raktári szám
175-QSH8618-96-55-700-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
QSH8618-96-55-700
Leírás
STEP MOTOR HYBRID BIPOLAR 2.56V
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Bipoláris Léptetőmotor Hibrid Keret méret 34 200.0 Lépés 5.5 A 2,56VDC
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
QSH8618-96-55-700 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Méretek
Négyzet - 3.380" x 3.380" (85.85mm x 85.85mm)
Gyrt.
Méret (NEMA)
Sorozat
Tengely átmérője
0,500" (12,70mm)
Csomagolás
Doboz
Hossz (tengely és csapágy)
1,310" (33,27mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítőfuratok közötti távolság
2,740" (69,60mm)
Típus
Hibrid
Végződtetés módja
vezetékek
Tekercs típusa
Bipoláris
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 50°C
Névleges feszültség
2,56VDC
Tekercs ellenállása
0.45 Ohms
Névleges áram (Amper)
5.5 A
Tulajdonságok
alakos tengely
Lépés fordulatonként
200.0
Rotor tehetetlenségi nyomatéka
2700gcm²
Lépésszög
1,8°
Tanúsítvány
CE
Pontosság
±5%