PD86-3-1278-TMCL
DigiKey raktári szám
175-PD86-3-1278-TMCL-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PD86-3-1278-TMCL
Leírás
PANDRIVE NEMA34, 48V, 7NM
Gyártói standard átfutási idő
29 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Bipoláris Léptetőmotor Hibrid Keret méret 34 200.0 Lépés 5.5 A 2,56VDC
EDA / CAD modellek
PD86-3-1278-TMCL modellek
Kategória
Pontosság
±5%
Gyrt.
Tartási nyomaték (oz-in / mNm)
991,28 / 7000
Sorozat
Méretek
Négyzet - 3.386" x 3.386" (86.00mm x 86.00mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Méret (NEMA)
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
Vezetékek csatlakozóval
Típus
Hibrid
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 50°C
Tekercs típusa
Bipoláris
Tekercs ellenállása
0.45 Ohms
Névleges feszültség
2,56VDC
Tulajdonságok
Integrált vezérlő, alakos tengely
Névleges áram (Amper)
5.5 A