MAX8881EUT33+T
DigiKey raktári szám
MAX8881EUT33+TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MAX8881EUT33+TCT-ND - Vágott szalag (CT)
MAX8881EUT33+TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MAX8881EUT33+T
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 200MA SOT-6
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 200mA SOT-23-6
EDA / CAD modellek
MAX8881EUT33+T modellek
Nyugalmi áram (Iq)
10 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Vezérlési funkciók
engedélyezés, megfelelő tápfeszültség érzékelése
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Tokozás
SOT-23-6
Bemeneti feszültség (max.)
12V
Gyártói tokozás
SOT-23-6
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Alap típusszám
Dropout feszültség (max.)
0,2V / 50mA